KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12257528

nr 1225 7528

Träsnitt

Torbjörn Zetterholm (f. 1921), "Gräs på Natten", 24/25, Signerad -74,60x40

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 december 2018
kl 19:35:11

14/12 23:33:58 1      Vinnande bud