KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12257528
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt torbjörn zetterholm träsnitt
-
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:40
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt torbjörn zetterholm träsnitt
-
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:40